Wkrętak płaski 10x250mm zwężony Tri-Line śrubokręt Yamoto YMT5722960K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski 10x250mm zwężony Tri-Line śrubokręt Yamoto YMT5722960K
Yamoto YMT-572-2960K
YMT5722960K
10x250mm FLARED TIP TRI-LINE SCREWDRIVER Yamoto YMT5722960K
Yamoto YMT-572-2960K
SM.CK016,13,8ZLNE
Ergonomiczne uchwyty, które są z dwóch warstw materiału i mają trzystronne płaszczyzny celem poprawy momentu obrotowego i zmniejszenia zmęczenia. Ostrza ze stali chromowo-wanadowej z końcówkami magnetycznymi i otworem do zawieszania w uchwycie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 250 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140254015 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Handle Length | 100 mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całkowita | 370 mm |
| Waga całkowita | 0.230 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Supplier Part No. | YMT-572-2960K |
| Tip Size | 10mm |
| Tip Type | Slotted |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 250mm |
| Handle Length | 100mm |
| Długość całkowita | 370mm |
| Tip Size | 10.0mm |
| Tip Type | Slotted |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Handle Material | Polypropylene Thermoplastic Rubber |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Blade Shape | Round |