Wkrętak płaski 3x75mm Pro-Torq Kennedy KEN5725425K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski 3x75mm Pro-Torq Kennedy KEN5725425K
Kennedy KEN-572-5425K
Wkrętak 'PRO-TORQ' płaski 3x75mm
KEN-572-5425K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprojektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszą pracę operatorowi.Nacięcie proste, ostrze zaokrąglone
Najbardziej popularne zakończenie śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcówka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce śruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 75mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140121027 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 75mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 150mm |
| Waga całkowita | 0.023 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725425K
WKRETAK 'PRO-TORQ' PLASKI 3x75mm Kennedy
KEN-572-5425K
SM.CK016,11,5ZLNE
Narzędzia Cromwell