Wkrętak płaski 4x300mm Pro-Torq Kennedy KEN5725400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
4x300mm SLOTTED PRO-TORQSCREWDRIVER Kennedy KEN5725400K
Kennedy KEN-572-5400K
KEN5725400K
4x300mm SLOTTED PRO-TORQSCREWDRIVER Kennedy
KEN-572-5400K
SM.CK016,33ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprosjektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.
Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcowka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 300 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140298217 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Handle Length | 77 mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całkowita | 377 mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Supplier Part No. | 5725400K |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Type | Slotted |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 300mm |
| Handle Length | 77mm |
| Długość całkowita | 377mm |
| Tip Size | 4.0mm |
| Tip Type | Slotted |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Handle Material | Polypropylene Thermoplastic Rubber |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Blade Shape | Round |