Wkrętak płaski 5,5x260mm Pro-Torq Kennedy KEN5725404K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
5.5x260mm SLOTTED PRO-TORQ SCREWDRIVER Kennedy KEN5725404K
Kennedy KEN-572-5404K
KEN5725404K
5.5x260mm SLOTTED PRO-TORQ SCREWDRIVER Kennedy
KEN-572-5404K
SM.CK016,34,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprosjektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.
Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcowka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111701 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Producent | Kennedy-Pro |
| Supplier Part No. | 5725404K |
| EAN13 Barcode | 5036140298224 |
| Tip Type | Slotted |
| Tip Size | 5.5 mm |
| Długość całkowita | 357 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Handle Length | 97 mm |
| Długość ostrza | 260 mm |
| Blade Shape | Round |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 260mm |
| Handle Length | 97mm |
| Długość całkowita | 357mm |
| Tip Size | 5.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Handle Material | Polypropylene Thermoplastic Rubber |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Blade Shape | Round |