Wkrętak płaski 5x150mm Pro-Torq Kennedy KEN5725730K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski 5x150mm Pro-Torq Kennedy KEN5725730K
Kennedy KEN-572-5730K
Wkrętak 'PRO-TORQ' płaski 5x150mm
KEN-572-5730K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprojektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszą pracę operatorowi.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcówka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce śruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140003026 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 97mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 247mm |
| Waga całkowita | 0.064 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO2380 |
| Nr produktu | KEN-572-5730K |
| Tip Size | 5.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725730K
WKRETAK 'PRO-TORQ' PLASKI 5x150mm Kennedy
KEN-572-5730K
SM.CK016,15,4ZLNE
Narzędzia Cromwell