Wkrętak płaski 5x200mm Pro-Torq Kennedy KEN5725740K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski 5x200mm Pro-Torq Kennedy KEN5725740K
Kennedy KEN-572-5740K
Wkrętak 'PRO-TORQ' płaski 5x200mm
KEN-572-5740K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprosjektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcowka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 200mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140003033 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 97mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 297mm |
| Waga całkowita | 0.072 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO2380 |
| Tip Size | 5.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725740K
WKRETAK 'PRO-TORQ' PLASKI 5x200mm Kennedy
KEN-572-5740K
SM.CK016,17,8ZLNE
Narzędzia Cromwell