Wkrętak płaski 5x200mm Tri-Line śrubokręt Yamoto YMT5722640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski 5x200mm Tri-Line śrubokręt Yamoto YMT5722640K
Yamoto YMT-572-2640K
YMT5722640K
5x200mm FLAT PARALLEL TRI-LINE SCREWDRIVER Yamoto YMT5722640K
Yamoto YMT-572-2640K
SM.CK016,6,1ZLNE
Ergonomiczne uchwyty, które są z dwóch warstw materiału i mają trzystronne płaszczyzny celem poprawy momentu obrotowego
i zmniejszenia zmęczenia. Ostrza ze stali chromowo-wanadowej z końcówkami magnetycznymi i otworem
do zawieszania w uchwycie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 200 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140253896 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Handle Length | 100 mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Waga całkowita | 0.067 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Supplier Part No. | YMT-572-2640K |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Type | Slotted |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 200mm |
| Handle Length | 100mm |
| Długość całkowita | 300mm |
| Tip Size | 5.0mm |
| Tip Type | Slotted |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Handle Material | Polypropylene Thermoplastic Rubber |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Chrome-plated |
| Blade Shape | Round |