Wkrętak płaski 6,3x150mm Pro-Torq Kennedy KEN5725440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski 6,3x150mm Pro-Torq Kennedy KEN5725440K
Kennedy KEN-572-5440K
Wkrętak 'PRO-TORQ' płaski 6.3x150mm
KEN-572-5440K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprosjektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.Nacięcie proste, ostrze zaokrąglone
Najbardziej poularne zakończenie śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcowka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 150mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140002975 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 110mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 260mm |
| Waga całkowita | 0.097 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Tip Size | 6.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725440K
WKRETAK 'PRO-TORQ' PLASKI 6.3x150mm Kennedy
KEN-572-5440K
SM.CK016,20,7ZLNE
Narzędzia Cromwell