Wkrętak płaski 6,5x100mm Pro-Torq Kennedy KEN5725500K MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski 6,5x100mm Pro-Torq Kennedy KEN5725500K
Kennedy KEN-572-5500K
Wkrętak 'PRO-TORQ' płaski 6.5x100mm
KEN-572-5500K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami.Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprosjektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.
Nacięcie proste, ostrze kwadratowe
Najbardziej popularne nacięcie śrub. Zakończenie pod kątem prostym pozwala na użycie wprętaka z większą siłą przy luzowaniu lub dokręcaniu.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Square |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140121034 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 110mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 210mm |
| Waga całkowita | 0.09 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO2380 |
| Tip Size | 6.5mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725500K
WKRETAK 'PRO-TORQ' PLASKI 6.3x100mm Kennedy
KEN-572-5500K
SM.CK016,17,9ZLNE
Narzędzia Cromwell