Wkrętak płaski 6x250mm zwężony Tri-Line śrubokręt Yamoto YMT5722840K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski 6x250mm zwężony Tri-Line śrubokręt Yamoto YMT5722840K
Yamoto YMT-572-2840K
YMT5722840K
6x250mm FLARED TIP TRI-LINE SCREWDRIVER Yamoto YMT5722840K
Yamoto YMT-572-2840K
SM.CK016,9,8ZLNE
Ergonomiczne uchwyty, które są z dwóch warstw materiału i mają trzystronne płaszczyzny celem poprawy momentu obrotowego i zmniejszenia zmęczenia. Ostrza ze stali chromowo-wanadowej z końcówkami magnetycznymi i otworem do zawieszania w uchwycie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.108 |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-572-2840K |
| EAN13 Barcode | 5036140253957 |
| Tip Type | Slotted |
| Tip Size | 6mm |
| Długość całkowita | 360 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Handle Length | 110 mm |
| Długość ostrza | 250 mm |
| Blade Shape | Round |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 250mm |
| Handle Length | 110mm |
| Długość całkowita | 360mm |
| Tip Size | 6.0mm |
| Tip Type | Slotted |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Handle Material | Polypropylene Thermoplastic Rubber |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Bright Finish |
| Blade Shape | Round |