Wkrętak płaski 9,5x250mm Pro-Torq Kennedy KEN5725460K PRO25
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski 9,5x250mm Pro-Torq Kennedy KEN5725460K
Kennedy KEN-572-5460K
Wkrętak 'PRO-TORQ' płaski 9.5x250mm
KEN-572-5460K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprosjektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.Nacięcie proste, ostrze zaokrąglone
Najbardziej poularne zakończenie śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcowka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 250mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanaduim |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140002999 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Bright Finish |
| Handle Length | 120mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 370mm |
| Waga całkowita | 0.24 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Nr produktu | KEN-572-5460K |
| Tip Size | 10mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5725460K
WKRETAK 'PRO-TORQ' PLASKI 9.5x250mm Kennedy
KEN-572-5460K
SM.CK016,29,3ZLNE
Narzędzia Cromwell