Wkrętak płaski nieiskrzący 6mm x100mm 4"x1/4" Kennedy KEN5754020K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski nieiskrzący 6mm x100mm 4"x1/4" Kennedy KEN5754020K
Kennedy KEN-575-4020K
KEN5754020K
WKRETAK NIEISKRZACY PLASKI 4"x1/4" Kennedy
KEN-575-4020K
SM.CK016,66,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125186 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Nr produktu | S-48 |
| Tip Size | 6mm |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
| Waga elementu | 60g |