Wkrętak płaski nieiskrzący 7,5mm x200mm 8"x5/16" Be-Cu Kennedy KEN5753980K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
260,80 zł
Cena regularna:
212,03 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak płaski nieiskrzący 7,5mm x200mm 8"x5/16" Be-Cu Kennedy KEN5753980K
Kennedy KEN-575-3980K
KEN5753980K
8"x5/16" SPARK RESISTANTENG. SCREWDRIVER Be-Cu Kennedy KEN5753980K
Kennedy KEN-575-3980K
SM.CK016,145,3ZLNE
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 200 mm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140299078 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Supplier Part No. | 5753980K |
| Tip Size | 7.5 mm |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Waga elementu | 120 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 200mm |
| Materiał | Beryllium Copper |
| Tip Size | 7.5mm |
| Tip Type | Parallel |
| Waga elementu | 165g |
| Standard, norma |