Wkrętak precyzyjny Pro-Torq krzyżakowy No.1 Kennedy KEN5724490K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak precyzyjny Pro-Torq krzyżakowy No.1 Kennedy KEN5724490K
Kennedy KEN-572-4490K
Wkrętak precyzyjny 'PRO-TORQ' krzyżakowy No.1
KEN-572-4490K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprosjektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszę pracę operatorowi.Krzyżakowe
Typ wkrętu który eleminuje poślizgi wkrętaka jeśli właściwy rozmiar jest używany. Numer 2 wkrętaka jest najbardziej popularny w większości zastosowań
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly; Engineers; Electrician |
| Długość ostrza | 250mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140120723 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin; Black Oxide Tip |
| Handle Length | 96mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 350mm |
| Waga całkowita | 0.079 |
| Special Features | Magnetized Tip; Swivel top |
| Tip Size | No1 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5724490K
WKRETAK PRECYZYJNY 'PRO-TORQ' KRZYZAKOWY No.1 Kennedy
KEN-572-4490K
SM.CK016,22,4ZLNE
Narzędzia Cromwell