Wkrętak precyzyjny Pro-Torq krzyżakowy No.2 Kennedy KEN5724500K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak precyzyjny Pro-Torq krzyżakowy No.2 Kennedy KEN5724500K
Kennedy KEN-572-4500K
Wkrętak precyzyjny 'PRO-TORQ' krzyżakowy No.2
KEN-572-4500K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza z magnetycznymi zakończeniami. Posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty zaprojektowane specjalnie po to by pozwolić na wygodniejszą pracę operatorowi.Krzyżakowe
Typ wkrętu który eliminuje poślizgi wkrętaka jeśli właściwy rozmiar jest używany. Numer 2 wkrętaka jest najbardziej popularny w większości zastosowań
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly; Engineers; Electrician |
| Długość ostrza | 250mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140120730 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin; Black Oxide Tip |
| Handle Length | 110mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 360mm |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Special Features | Magnetized Tip; Swivel top |
| Tip Size | No2 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5724500K
WKRETAK PRECYZYJNY 'PRO-TORQ' KRZYZAKOWY No.2 Kennedy
KEN-572-4500K
SM.CK016,25,8ZLNE
Narzędzia Cromwell