Wkrętak precyzyjny Pro-torq płaski 2,4x75mm Kennedy KEN5724340K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak precyzyjny Pro-torq płaski 2,4x75mm Kennedy KEN5724340K
Kennedy KEN-572-4340K
Wkrętak precyzyjny 'PRO-TORQ' płaski 2.4x75mm
KEN-572-4340K
Opis produktu
Doskonała jakość, groty ze stali stopowej chromowanej, utwardzonej i hartowanej, czernione zakończenia z czernionymi zakończeniami połączonymi z wyjątkowymi, wykonanymi z dwóch materiałów uchwytami w celu zapewnienia komfortu pracy.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcowka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly; Engineers; Electrician |
| Długość ostrza | 75mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140120631 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin; Black Oxide Tip |
| Handle Length | 95mm |
| Handle Material | Polypropylene; Thermoplastic Rubber |
| Długość całk./opak. | 170mm |
| Waga całkowita | 0.014 |
| Special Features | Magnetized Tip; Swivel top |
| Nr produktu | KEN-572-4340K |
| Tip Size | 2.4mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5724340K
WKRETAK PRECYZYJNY 'PRO-TORQ' PLASKI 2.4x75mm Kennedy
KEN-572-4340K
SM.CK016,7,9ZLNE
Narzędzia Cromwell