Wkrętak precyzyjny krzyżakowy PH0-2 Kennedy KEN5729220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak precyzyjny krzyżakowy PH0-2 Kennedy KEN5729220K
Kennedy KEN-572-9220K
Wkrętak precyzyjny krzyżakowy PH0-2
KEN-572-9220K
Opis produktu
Posiadają groty ze stali molibdenowej chromowo niklowej, utwardzanej i hartowanej. Chromowo pokryte z obrotowymi wkładami które odporne są na oleje i kwasy. Zawarte w plastikowym, opakowaniu. Idealne dla jubilerów i zegarmistrzów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Jeweller; Watchmakers |
| Długość ostrza | 21mm |
| Materiał ostrza | Nickel Chrome molybdenum Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140121607 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Phosphate Black Finish |
| Handle Length | 70mm |
| Handle Material | Chrome plated |
| Długość całk./opak. | 91mm |
| Special Features | Swivel top; Oil and Acid Resistant |
| Nr produktu | KEN-572-9220K |
| Tip Size | PH0-2 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5729220K
WKRETAK PRECYZYJNY KRZYZAKOWY PH0-2 Kennedy
KEN-572-9220K
SM.CK016,3,2ZLNE
Narzędzia Cromwell