Wkrętak ręczny Supadriv z grubą rączką No.1 Kennedy KEN5727210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak ręczny Supadriv z grubą rączką No.1 Kennedy KEN5727210K
Kennedy KEN-572-7210K
Wkrętak ręczny SUPADRIV z gruba rączka No.1
KEN-572-7210K
Opis produktu
Tradycyjnie zaprojektowany, stolarskie wykonanie, uchwyt zaprojektowany z myślą o komforcie pracy, pozwala osiągnąć maksymalny moment obrotowy. Ostrza ze stali o chromowym wykończeniu z utwardzonymi i kutymi końcówkami. Posiada szary (matowy) odporny na uderzenia uchwyt.Pozidriv/Supadriv
Ten typ ma więcej wcięć aby pomóc w operacji wkręcania. Ulubiony typ w budownictwie i montażu konstrukcji drewnianych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 75mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140121300 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 90mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 165mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Tip Size | PZ1 |
| Tip Type | Pozi |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5727210K
WKRETAK RECZNY SUPADRIV Z GRUBA RACZKA No.1 Kennedy
KEN-572-7210K
SM.CK016,8,9ZLNE
Narzędzia Cromwell