Wkrętak ręczny krzyżakowy z grubą rączką No.3 Kennedy KEN5727030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak ręczny krzyżakowy z grubą rączką No.3 Kennedy KEN5727030K
Kennedy KEN-572-7030K
Wkrętak ręczny krzyżakowy z gruba rączka No.3
KEN-572-7030K
Opis produktu
Tradycyjnie zaprojektowyny, stolarskie wykonanie, uchwyt zaprojektowany z myślą o komforcie pracy, pozwala osiągnąć maksymalny moment obrotowy. Ostrza ze stali o chromowym wykończeniu z utwardzonymi i kutymi końcówkami. Posiada szary (matowy) odporny na uderzenia uchwyt.Krzyżakowe
Typ wkrętu który eleminuje poślizgi wkrętaka jeśli właściwy rozmiar jest używany. Numer 2 wkrętaka jest najbardziej popularny w większości zastosowań.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 150mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140121294 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 110mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 260mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Tip Size | No3 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5727030K
WKRETAK RECZNY KRZYZAKOWY Z GRUBA RACZKA No.3 Kennedy
KEN-572-7030K
SM.CK016,15,4ZLNE
Narzędzia Cromwell