Wkrętak warsztatowy Supadriv No.1 Kennedy KEN5720210K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak warsztatowy Supadriv No.1 Kennedy KEN5720210K
Kennedy KEN-572-0210K
Wkrętak warsztatowy SUPADRIV No.1
KEN-572-0210K
Opis produktu
Zaprojektowane dla maksymalnego chwytu aplikacji. Specjalnie zaprojektowany czerwony uchwyt daje operatorowioptymalny komfort pracy. Idealne do prac montażowych. Ostrza wykonane z trwałego stopu stali, satynowo wykończony, utwardzony i kuty czubek.Pozidriv/Supadriv
Ten typ ma więcej wcięć aby pomóc w operacji wkręcania. Ulubiony typ w budownictwie i montażu konstrukcji drewnianych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 75mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120136 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 103mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 178mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Nr produktu | - |
| Tip Size | PZ1 |
| Tip Type | Pozi |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5720210K
WKRETAK WARSZTATOWY SUPADRIV No.1 Kennedy
KEN-572-0210K
SM.CK016,9,9ZLNE
Narzędzia Cromwell