Wkrętak warsztatowy Supadriv No.1x250mm Kennedy KEN5722510K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak warsztatowy Supadriv No.1x250mm Kennedy KEN5722510K
Kennedy KEN-572-2510K
KEN5722510K
WKRETAK WARSZTATOWY SUPADRIV No.1x250mm Kennedy
KEN-572-2510K
SM.CK016,12,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tradycyjnie zaprojektowany uchwyt. Wysokiej jakości stalowe ostrza są utwardzone i kute z satynowym wykończeniem. Zakres ten oferuje szeroki wybór typów i długości ostrzy. Silne uchwyty z plastiku odporne są na uderzenia, kwasy i oleje.
Pozidriv/Supadriv
Ten typ ma więcej wcięć aby pomóc w operacji wkręcania. Ulubiony typ w budownictwie i montażu konstrukcji drewnianych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111701 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5722510K |
| EAN13 Barcode | 5036140120365 |
| Tip Type | Crosspoint |
| Tip Size | PZ1 |
| Długość całk. | 338 mm |
| Materiał ostrza | Stal |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Handle Material | Plastic |
| Handle Length | 88 mm |
| Długość ostrza | 250 mm |
| Blade Shape | Round |
| Finish/Coating | Satin |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 250 mm |
| Handle Length | 88 mm |
| Długość całk. | 338 mm |
| Numer produktu | |
| Tip Size | PZ1 |
| Tip Type | Crosspoint |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Plastic |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Finish/Coating | Satin |
| Blade Shape | Round |