Wkrętak warsztatowy Torx T8 Kennedy KEN5726080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak warsztatowy Torx T8 Kennedy KEN5726080K
Kennedy KEN-572-6080K
Wkrętak warsztatowy TORX T8
KEN-572-6080K
Opis produktu
Zaprojektowane dla maksymalnego chwytu aplikacji. Specjalnie zaprojektowany czerwony uchwyt daje operatorowioptymalny komfort pracy. Idealne do prac montażowych. Ostrza wykonane z trwałego stopu stali, satynowo wykończony, utwardzony i kuty czubek.Torx
Ten typ użuwany jest przemyśle obrabiarkowym, narzędziowym o obróbki metalu oraz w motoryzacyjnym. Konstrukcja śrub pozwala na użycie wysokiego momentu obrotowego bez zagrożenia uszkodzenia dokręcanego detalu.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 75mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140121133 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 80mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 155mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Tip Size | T8 |
| Tip Type | Torx |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5726080K
WKRETAK WARSZTATOWY TORX T8 Kennedy
KEN-572-6080K
SM.CK016,11,3ZLNE
Narzędzia Cromwell