Wkrętak warsztatowy krzyżakowy No.2 Kennedy KEN5720020K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak warsztatowy krzyżakowy No.2 Kennedy KEN5720020K
Kennedy KEN-572-0020K
Wkrętak warsztatowy krzyżakowy No.2
KEN-572-0020K
Opis produktu
Zaprojektowane dla maksymalnego chwytu aplikacji. Specjalnie zaprojektowany czerwony uchwyt daje operatorowioptymalny komfort pracy. Idealne do prac montażowych. Ostrza wykonane z trwałego stopu stali, satynowo wykończony, utwardzony i kuty czubek.Krzyżakowe
Typ wkrętu który eleminuje poślizgi wkrętaka jeśli właściwy rozmiar jest używany. Numer 2 wkrętaka jest najbardziej popularny w większości zastosowań.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120105 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 111mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 213mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Nr produktu | - |
| Tip Size | No 2 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5720020K
WKRETAK WARSZTATOWY KRZYZAKOWY No.2 Kennedy
KEN-572-0020K
SM.CK016,11,4ZLNE
Narzędzia Cromwell