Wkrętak z dwustronnym ostrzem Kennedy KEN5737400K MTM PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak z dwustronnym ostrzem Kennedy KEN5737400K
Kennedy KEN-573-7400K
Wkrętak z dwustronnyM OSTRZEM
KEN-573-7400K
Opis produktu
Dwustronne, sześciokątne ostrze o długości 160mm z 6mm końcówka płaską i i końcówka krzyżakową Nr 2. Długość całkowita: 170mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140123717 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| Długość całk./opak. | 155mm |
| Długość całk./opak. | 6" calowe |
| Nr produktu | 3040 |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
| Waga elementu | 55g |
KEN5737400K
WKRETAK Z DWUSTRONNYM OSTRZEM Kennedy
KEN-573-7400K
SM.CK016,15,4ZLNE
Narzędzia Cromwell