Wkrętak z magazynkiem bitów 1/4" 10szt. Kennedy KEN5737050K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak z magazynkiem bitów 1/4" 10szt. Kennedy KEN5737050K
Kennedy KEN-573-7050K
Wkrętak z MAGAZYNKIEM bitów 1/4" (10szt.)
KEN-573-7050K
Opis produktu
11 częściowy 1/4” zestaw bitów sześciokątnych. Chromowo - wanadowe stalowe ostrze z podwójnym materiałem na uchwycie do zwiększenia komfortu użytkownika i zastosowania większej siły.Grzechotkowy
Wkrętak z magazynkiem. Jasno zakończony, chromowo - wandowe ostrze.
Zawartość
Bity 25mm: Krzyżakowy: Nr 1, 2 i 3. Pozidriv®: Nr 1, 2 i 3. Płaski: 3, 4, 5 i 6mm
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Cabinet; Mechanic |
| Bit Material | Chrome Molybdenum; Hardness Range; 58-62HRC |
| Bit Type Included | Phillips; Slotted; Pozidrive; |
| Długość ostrza | 65mm |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140021754 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| Handle Length | 135mm |
| Zawiera | Screwdriver Bits Stored in Handle |
| Number of Bits Included | 11 |
| Głębokosć całk./opak. | 120 |
| Długość całk./opak. | 38 |
| Waga całkowita | 0.27 |
| Szerokość całk./opak. | 70 |
| Screwdriver Type | Screwdriver Bit Set |
| Special Features | Ratchet Action |
| Nr produktu | KEN-573-7050K |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
KEN5737050K
WKRETAK Z MAGAZYNKIEM BITOW 1/4" (10 SZT.) Kennedy
KEN-573-7050K
SM.CK016,70ZLNE
Narzędzia Cromwell