Wkrętarka pistoletowa SP1825K Kobe KBE2703850K KBE-270-3850K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętarka pistoletowa SP1825K Kobe KBE2703850K KBE-270-3850K
Kobe KBE-270-3850K
KBE2703850K
Wkrętarka pistoletowa SP1825K Kobe KBE2703850K
KBE-270-3850K
Opis produktu
SP1825KGwint wlotu powietrza 1/4" NPT do węży 10mm, ciśnienie powietrza: 90PSI zużycie powietrza: 4cfm*, moment obrotowy: 45 - 115lbs/cal. Do grotów kwadratowych 1/4".
Poziom hałasu: 86dBA.
Siła dźwięku: 102dBA.
Wibracje: 4.6m/s2.
Długość całkowita: 178mm.
Zawartość:
Wkrętarka SP1825. Klucz sześciokątny i klucz szczękowy jednostronny. Bity wkrętakowe krzyżowe nr 1, 2 and 3x50mm. Bity płaskie: 4, 5 i 6mmx50mm.
Bity dwustronne krzyżowe nr 2x100mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/minutę jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089396 |
| eCl@ss Code | 21060000 |
| Prędkość bez obciążenia | 1800 rpm |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 250 |
| Waga całkowita | 1.53 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Supplier Part No. | 2703850K |
| UNSPSC Code | 27131502 |
| Waga elementu | 900 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 42 x 150mm |
| Handle Style | Pistol Grip |
| Wysokość całkowita | 150mm |
| Długość całkowita | 210mm |
| Szerokość całk. | 42mm |
| Model, kod produktu | SP1825K |
| Sound Power Level | 102 dBA decibel adjusted |
| Waga | 0.9kg |
| Includes | Hexagon Wrench No. 1, 2, & 3 X 50mm Crosspoint Bits No.2 x 100mm Crosspoint Double Ended Bit No. 4, 5, & 6mm x 50mm Slotted Bits SP1825 Screwdriver Spanner |
| Number of Bits | 7 |
| Horsepower | hp horsepower |
| Maximum No Load Speed | 1,800 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch 6.2 |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute |
| Reversibility | Reversible |
| Air Inlet Size | 1/4 in NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm |
| Compatible Hose Outer Diameter | 14 mm |
| Workplace Application | Industrial Production |
| Sound Pressure Level | 86 dBA decibel adjusted |
| Speed Features | Variable Speed |
| Compatible Bit Size | 1/4 in. inch mm |
| Clutch Adjustability | Adjustable Clutch |
SM.CK016,515ZLNE