Wolnostojąca rama z zapadką A4 Offis OFI8360460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
A4 SNAP FRAME WITH CHROME STAND Offis OFI8360460K
Offis OFI-836-0460K
OFI8360460K
A4 SNAP FRAME WITH CHROME STAND Offis
OFI-836-0460K
SM.CK016,155,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Lekka rama na stojaku do stosowania wewnątrz i zewnątrz pomieszczeń. Atrakcyjna zaokrąglona ramka wykonana z polerowanego, wykończonego satynowo aluminium. Posiada czystą, elstyczną szybkę plastikową, ktora zabezpiecza zawartość przed kurzem. Wysokość regulowana na stalowym stojaku dzięki poślizgowej zapadce z grzechotką do szybkiej reakcji. Wkończenie na lustrzany chrom. Idealna do hotelowych lobby, recepcji firm, lub kierowania ruchem ludzi we wskazanym kierunku.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Diameter | 245 mm |
| Producent | Offis |
| EAN13 Barcode | 5036140324992 |
| eCl@ss Code | 41080401 |
| Frame Size | A4 |
| Height Range | 1050 - 1450 mm |
| Supplier Part No. | 8360460K |
| UNSPSC Code | 44111512 |
| Waga elementu | 2.5 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Wymiary | 1050-1450mm Height |
| Materiał | Snap-frame |
| Numer produktu | ZL15-2A |
| Typ | Free Standing Board |
| Number of Compartments | 1 |
| To Fit Paper Size | A4 |