Worki do kosza na kółkach 30"x46"x54" 240l 100szt. Avon AVN9180200K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Worki do kosza na kółkach 30"x46"x54" 240L pk-100 Avon AVN9180200K
Avon AVN-918-0200K
AVN9180200K
WORKI DO KOSZY NA KOLKACH, 30"x46"x54" 240L (100) Avon
AVN-918-0200K
SM.CK016,154,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bardzo wytrzymałe worki na śmieci. Specjalnie zaprojektowane do koszy na kółkach. Zawartość opakowana: 100.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bin Height | 54" cal |
| Bin Length | 46" cal |
| Bin Width | 30" cal |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140076990 |
| Sack Thickness | 180 gauge |
| Supplier Part No. | 9180200K |
| UNSPSC Code | 76121500 |