Worki na odpady czarne 18"x29"x39" 200szt. Avon AVN9180070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Worki na odpady czarne 18"x29"x39" 140g pk-200 Avon AVN9180070K
Avon AVN-918-0070K
AVN9180070K
KC-016,104,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wymiary: 46 x 74 x 100 cm (18” x 29” x 39”).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140076884 |
| Wysokość | 100 cm |
| Długość | 74 cm |
| Oznaczenie | AVN-918-0070K |
| Grubość | 140 gauge |
| UNSPSC | 76121500 |
| Szerokość | 46 cm |