Worki na śmieci 18"x29"x34" 20szt. Avon AVN9180160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Worki na śmieci 18"x29"x34" 120g 20szt. Avon AVN9180160K
Avon AVN-918-0160K
AVN9180160K
WORKI NA SMIECI, 18"x29"x34" 120G (ROLKA-20) Avon
AVN-918-0160K
SM.CK016,10,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ekonomiczne, bardzo mocne worki na śmieci z polietylenu. Odpowiednie do do użytku domowego i biurowego. Wymiary: 46 x 74 x 86cm (18” x 29” x 34”).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 200 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Waga całkowita | 0.37 |
| UNSPSC Code | 76121500 |
| Producent | Avon |
| Supplier Part No. | 9180160K |
| EAN13 Barcode | 5036140028944 |
| Długość | 74 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Wysokość | 86 cm |
| Bags per Roll | 20 |
| Typ | Plain |
| Grubość | 120 gauge |