Worki na śmieci białe 15"x24"x24" 30l 1000szt. Avon AVN9180180K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Worki na śmieci białe 15"x24"x24" 30L (1000) Avon AVN9180180K
Avon AVN-918-0180K
AVN9180180K
WORKI NA SMIECI, BIALE, 15"x24"x24" 30L (1000) Avon
AVN-918-0180K
SM.CK016,212,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Białe plastikowe worki na smieci. Do użytku domowego i biurowego.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 1000 |
| Producent | Avon |
| Capacity | 30 L |
| EAN13 Barcode | 5036140076976 |
| Wysokość | 30" cal |
| Długość | 24" cal |
| Supplier Part No. | 9180180K |
| Grubość | 11 µm |
| UNSPSC Code | 76121500 |
| Szerokość | 15" cal |