Worki z możliwością ubijania 20"x34"x47" 300g 100szt. Avon AVN9180250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Worki z możliwością ubijania 20"x34"x47", 300G pk-100 Avon AVN9180250K
Avon AVN-918-0250K
AVN9180250K
WORKI Z MOZLIWOSCIA UBIJANIA, 20"x34"x47", 300G (opak-100) Avon
AVN-918-0250K
SM.CK016,195,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wyjątkowo duże i bardzo wytrzymałe, do ciężkich i dużych odpadów.
Wymiary (S x D x W): 51 x 86 x 120cm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 76121500 |
| Producent | Avon |
| Supplier Part No. | 9180250K |
| EAN13 Barcode | 5036140077041 |
| Sack Thickness | 300 gauge |
| Bin Width | 51 cm |
| Bin Length | 86 cm |
| Bin Height | 120 cm |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |