Wózek narzędziowy 3-szufladowy Senator SEN5941030K SEN-594-1030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 453,00 zł
Cena regularna:
1 181,30 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy 3-szufladowy Senator SEN5941030K SEN-594-1030K
Senator SEN-594-1030K
SEN5941030K
SM.CK016,1075ZLNE
Narzędzia Cromwell
3-szufladowe
Wymiary całkowite (SxGxW): 680x435x660mm.
Wymiary szuflad (SxGxW): 3szt. 511x403x75mm.
Wymiary dolnego przedziału (WxDxH): 678x425x368mm.
Zastosowano 16” prowadnice szuflad.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Senator |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 Barcode | 5036140036154 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Głębokość całk. | 435 mm |
| Wysokość całkowita | 660 mm |
| Szerokość całk. | 680 mm |
| Sup. Part No. | TBR2003B |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 26 kg |