Wózek narzędziowy 3-szufladowy czerwony Kennedy KEN5945500K KEN-594-5500K
dostępny
Cena regularna:
516,86 €
Cena regularna:
420,21 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy 3-szufladowy czerwony Kennedy KEN5945500K KEN-594-5500K
Kennedy KEN-594-5500K
Wózek narzędziowy, 3-szufladowy, czerwony
KEN-594-5500K
Opis produktu
Wykonane ze stalowej tłoczonej blachy z podwójną konstrukcją ścianek i spawanymi spoinami. Malowane proszkowo farbą epoksydową. W pełni wysuwane szuflady dla dobrego dostępu. Szybko zwalniane szyny szuflad na łożyskach. Dolna szuflada na podwójnych szynach. Dostarczane z matą gumową i wykładzinami szuflad. Centralny zamek. Solidne gumowane kółka jezdne 125x50mm, 2 z hamulcem. Dopuszczalna ciężar na każde kółko 100 kg. Ciężar w szufladach należy w miarę równo rozkładać. Wózki z pełnym obciążeniem nie powinny być zbyt często przemieszczane.3-szufladowe
Wewnętrzne wymiary dolnej szuflady (Szer.xGłęb.xWys.): 610x430x355mm.
Szuflady (Szer.xGłęb.xWys.): 3 szuflady - 590x410x100mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kolor | Czerwony |
| Kod EAN13 | 5036140004559 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 460mm |
| Wysokość całk./opak. | 890mm |
| Szerokość całk./opak. | 690mm |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 44.0 kg |
KEN5945500K
WOZEK NARZEDZIOWY, 3-SZUFLADOWY, CZERWONY Kennedy
KEN-594-5500K
SM.CK016,1575ZLNE
Narzędzia Cromwell