Wózek narzędziowy 7 szuflad niebiesko-szary Senator SEN5945580K SEN-594-5580K
dostępny
Cena regularna:
$763.46
Cena regularna:
$620.70
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka narzędziowa 7-szufladowa na kółkach niebiesko-szary Senator SEN5945580K SEN-594-5580K
Senator SEN-594-5580K
SEN5945580K
SM.CK016,1600ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymiary całkowite (SxGxW): 689 - 760 z rączkąx459x780mm - 915 z kółkami.
Wymiary szuflad (SxGxW):
4szt. 590x409x49mm, 2szt. 590x409x101.5mm, 1szt. 590x409x206.5mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Senator |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140062290 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Głębokość całk. | 459 mm |
| Wysokość całkowita | 780 mm |
| Szerokość całk. | 689 mm |
| Sup. Part No. | BTO-270071M |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 48.9 kg |