Wózek narzędziowy 7 szuflad żółty Yamoto YMT5945580K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$640.96
Cena regularna:
$521.11
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka narzędziowa na kółkach 7-szufladowa żółta Yamoto YMT5945580K
Yamoto YMT-594-5580K
YMT5945580K
SM.CK016,1799ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymiary całkowite (SxGxW): 689 (760 z rączką)x459x780mm (915 z kółkami).
Wymiary szuflad (SxGxW):
4szt. 590x409x49mm. 2szt. 590x409x101.5mm. 1szt. 590x409x206.5mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Yamoto |
| Kolor | Żółty |
| EAN13 Barcode | 5036140062276 |
| Głębokość całk. | 459 mm |
| Wysokość całkowita | 780 mm |
| Szerokość całk. | 689 mm |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 48.9 kg |