Wózek narzędziowy warsztatowy na kółkach 3-szufladowy 400kg Yamoto YMT5941600K YMT-594-1600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
2 323,50 zł
Cena regularna:
1 889,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy warsztatowy na kółkach 3-szufladowy 400kg Yamoto YMT5941600K YMT-594-1600K
Yamoto YMT-594-1600K
YMT5941600K
RED-27" 3 DRAWER ROLLER CABINET; Yamoto
YMT-594-1600K
KC-016,1750ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Przedstawiamy naszą ofertę produktów do przechowywania profesjonalnych narzędzi. Produkty te łączą w sobie cechy szafek o pełnej wysokości ze stylowym i nowoczesnym wzornictwem oraz ergonomicznym wysuwaniem szuflad. Jest to możliwe dzięki prowadnicom kulkowym o szer. 35 mm. Posiadają one największą ładowność spośród wszystkich produktów Yamoto. Solidnie wykonane ze stalowymi ścianami wewnętrznymi oraz wzmocnioną ścianą tylną oraz zaokrąglonymi przednimi narożnikami, w celu przedłużenia okresu użytkowania szafki.
Wózki warsztatowe na kółkach
3 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
2@ 570x400x75mm
4@ 570x400x155mm
5 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
1@ 570x400x75mm
4@ 570x400x155mm
7 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
5@ 570x400x75mm
2@ 570x400x155mm
Ładowność wszystkich szuflad (ogółem):
Skrzynia narzędziowa: 150kg.
Wózki warsztatowe na kółkach: 210kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140258242 |
| ecl@ss | 21100490 |
| Number of Drawers | 3 |
| Głębokość całkowita | 530 |
| Długość całkowita | 945 |
| Waga całkowita | 38.0 |
| Szerokość całk. | 740 |
| Oznaczenie | YMT-594-1600K |
| UNSPSC | 24112401 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Colour | Red |
| Design | 45° Angled Corners Anti-Rust Resistant Pressed Steel Back Stengthener Solvent Resistant Steel 0.6mm Thick Drawer Frames Steel 0.8mm Thick Body Panels Steel 0.8mm Thick Drawer Frames Supplied With 5mm Non Slip EVA Top Mat |
| Number of Drawers | 3 |
| Product Number | BTD-270031D |
| Product Type | Roller Cabinet |
| Weight | 33.5 kg kilogram |
| Drawers | 2.5mm EVA Liners 35mm Ball Bearing Slides Auto Return Full-Length Drawer Handles Fully Open Drawers For Greater Access Universal Drawer Liners |
| Drawer Dimensions | (1) 568 x 398 x 154mm (2) 568 x 398 x 75mm |
| Security | Full Hight Rear Locking Mechanism Reinforced Lid Fitted with Steel Stays |
| Mobility | Cabinets Should Only Ever Be Pushed Using The Side Handle Bar Roller Cabinets When Loaded Are Not Suitable For Frequent Relocation Set of 4 (2) 125mm Ø Casters with Brakes & (2) 125mm Ø Casters without Brakes Strong Ergonomic Handles |
| Product Range | Trade Range |
| Product Dimensions in mm | Depth 460mm Height 850mm Width 690mm |
| Replacement Spares To Suit This Product | 2.5mm Drawer Liner 5mm EVA Top Mat 90° Deg Lock & Key Key Blank Metal lid Stay Set of (2) (Set-4) Castors (2 x With Brakes) (2 x Without Brakes) 5" x 2" Side Handle |
| Drawer Load Capacity | kg kilogram |