Wózek narzędziowy warsztatowy na kółkach 5-szufladowy 550kg Kennedy KEN5942140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$1,046.32
Cena regularna:
$850.67
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy warsztatowy na kółkach 5-szufladowy 550kg Kennedy KEN5942140K
Kennedy KEN-594-2140K
KEN5942140K
RED-28" 5 DRAWER PROFESSIONAL ROLLER CABINET Kennedy
KEN-594-2140K
SM.CK016,3000ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nasza wszechstronna gama produktów do przechowywania narzędzi - połączenie maksymalnej pojemności z doskonałym wykończeniem. Gama solidnych i wytrzymałych produktów wykonana jest z dwuczęściowej konstrukcji ze stalowymi ścianami wewnętrznymi oraz wzmocnionymi panelami tylnymi dla większego bezpieczeństwa. Prostokątne narożniki chronią przed uszkodzeniami i pęknięciami podczas przesuwania oraz pozwalają dłużej zachować kształt produktu. Produkt posiada antykorozyjne i odporne na działanie rozpuszczalników wykończenie proszkowe. Szuflady z pełnym wysuwaniem o klasycznym wzorze zapewniają łatwy dostęp, mimo ładowności wynoszącej aż 40-45 kg. Zwiększona ładowność szuflady umożliwia przechowywanie większości narzędzi i może być załadowana do pełna.
Bezpieczeństwo
Górna pokrywa wyposażona w gazowe teleskopy zapewniające łatwe i bezpieczne otwieranie. Tylny mechanizm blokujący dla dodatkowego bezpieczeństwa.
Łatwość przesuwania produktu
Mocne, ergonomiczne uchwyty boczne, pasujące do każdej ze stron szafki. Wyposażone w kółka o średnicy 125 mm z hamulcami, amortyzujące wstrząsy i przystosowane od dużych obciążeń.
Wzór
Antykorozyjne i odporne na działanie rozpuszczalników wykończenie proszkowe, na dłużej zachowuje powłokę i chroni przed zadrapaniami. Perforowane boki zwiększają przestrzeń przechowywania, umożliwiając mocowanie akcesoriów i uchwytów do narzędzi, umożliwiając mocowanie akcesoriów i uchwytów do narzędzi. Narożniki o kącie nachylenia 45° chronią przed uszkodzeniami i pęknięciami podczas przesuwania oraz pozwalają dłużej zachować kształt produktu. Plastikowe amortyzatory na każdym rogu chronią przed uderzeniami. Górna, antypoślizgowa mata z 10-milimetrowego tworzywa EVA zapobiega uszkodzeniom i zapewnia ochronę narzędzi. Górna taca z tworzywa ABS dostępna osobno.
Szuflady
Z pełnym wysuwaniem zapewniającym łatwiejszy dostęp. Samozamykacze magnetyczne zabezpieczają szuflady w bezpiecznej pozycji. Indywidualne zatrzaski zapewniające pełny wysuw szuflady i pozwalające na jednoczesne otwarcie tylko jednej szuflady zapobiegają przewróceniu szafki. Wyściełane 3-milimetrowym tworzywem EVA zabezpieczają powłokę oraz chronią narzędzia. 45-milimetrowe prowadnice kulkowe zapewniają stabilność szuflady oraz płynne otwieranie - nawet pod dużym obciążeniem.
Roller Cabinets
5 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
1@ 570x400x75mm
4@ 570x400x155mm
7 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
5@ 570x400x75mm
2@ 570x400x155mm
Ładowność wszystkich szuflad (ogółem):
Skrzynia narzędziowa: 255kg.
Wózki warsztatowe na kółkach: 290kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140258792 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Number of Drawers | 5 |
| Głębokość całk. | 530 |
| Długość całkowita | 945 |
| Waga całkowita | 68.0 |
| Szerokość całk. | 770 |
| Supplier Part No. | 5942140K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Red/Black |
| Design | 45° Angled Corners Anti-Rust Resistant Plastic Corner Bumpers Powder Coated Solvent Resistant Supplied With 5mm Non Slip EVA Top Mat |
| Number of Drawers | 5 |
| Numer produktu | BTD-283051IZ |
| Typ produktu | Roller Cabinet |
| Waga | 63.4kg |
| Drawers | 16" Drawer Sliders with Ball Bearing (Pair) 3.0mm EVA Liners Auto Return Full Width Individal Catches Fully Open Drawers For Greater Access |
| Drawer Dimensions | (1) 568 x 398 x75mm (4) 568 x 398 x 154mm |
| Security | Full Height Rear Locking Mechanism |
| Mobility | Cabinets Should Only Ever Be Pushed Using The Side Handle Bar Roller Cabinets When Loaded Are Not Suitable For Frequent Relocation Set of 4 (2) 125mm ? Casters with Brakes & (2) 125mm ? Casters without Brakes Strong Ergonomic Handles |
| Product Range | Professional - Ultimate Range |
| Product Dimensions in mm | Depth 461mm Height 844mm Width 706mm |
| Replacement Spares To Suit This Product | 10mm Top EVA Mat 3.0mm Drawer Slider 90° Deg Lock & Key Castors 2 x Fixed 2 x Swivel with Full Brakes Gas Strut Key Blank Side Handle + Plastic Bracket (Grey) Side Handle + Plastic Bracket (Grey) |
| Drawer Load Capacity | kg |