Wózek narzędziowy warsztatowy na narzędzia 3-szufladowy 300kg Senator SEN5941530K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 077,39 €
Cena regularna:
875,93 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy warsztatowy na narzędzia 3-szufladowy 300kg Senator SEN5941530K
Senator SEN-594-1530K
SEN5941530K
RED-27" 3 DRAWER ROLLER CABINET Senator
SEN-594-1530K
SM.CK016,1250ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nasza oferta produktów ogólnego zastosowania do warsztatu - podstawowy wybór pod względem trwałości i łatwości przemieszczania.
Gama produktów do przechowywania narzędzi Senator idealnie nadaje się do warsztatu lub lekkich zastosowań przemysłowych. Antykorozyjne i odporne na działanie rozpuszczalników wykończenie proszkowe produktów sprawi, że będą wyglądały one jak nowe przez dłuższy czas. Narożniki górnej szuflady wyposażone są w ochraniacze, rozpórki wzmocnionej pokrywy i stalowej pokrywy chronią przed uderzeniem lub przypadkowym przytrzaśnięciem. Nowe ergonomiczne wysuwanie szuflady zapewnia łatwy dostęp do narzędzi. Nowa gama produktów warsztatowych wyposażona jest w 35-milimetrowe prowadnice kulkowe, zwiększając ładowność szuflad w celu przechowywania wszystkich niezbędnych narzędzi. Posiada również stalowe ściany wewnętrzne ze wzmocnioną, stalową tylną ścianą, co sprawia, że produkty są bardziej solidne i na dłużej wystarczają.
Wózki warsztatowe na kółkach
3 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
3@ 570x400x60mm
1@ 675x460x440mm
5 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
1@ 570x400x60mm
4@ 570x400x125mm
7 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
5@ 570x400x60mm
2@ 570x400x125mm
Ładowność wszystkich szuflad (ogółem):
Skrzynia narzędziowa: 150kg.
Wózki warsztatowe na kółkach: 210kg
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140257825 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Number of Drawers | 3 |
| Głębokość całk. | 530 |
| Długość całkowita | 810 |
| Waga całkowita | 32.5 |
| Szerokość całk. | 740 |
| Supplier Part No. | SEN-594-1530K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Design | Anti-Rust Resistant Double Wall Construction Side Panels Powder Coated Pressed Steel Back Stengthener Solvent Resistant Steel 0.8mm Thick Body Panels Supplied With 5mm Non Slip EVA Top Mat |
| Number of Drawers | 3 |
| Numer produktu | BTE-276031D |
| Typ produktu | Roller Cabinet |
| Waga | 28.5kg |
| Drawers | Drawers Come With Universal Liners Firm Return Secures Drawers in Place Full-Length Drawer Handles Smooth Ball Bearing Drawer Sliders |
| Drawer Dimensions | 568 x 398 x 60mm |
| Security | Fully Lockable |
| Mobility | Cabinets Should Only Ever Be Pushed Using The Side Handle Bar Roller Cabinets When Loaded Are Not Suitable For Frequent Relocation Set of 4 (2) 100mm ? Casters with Brakes (2) 100mm ? Casters without Brakes Strong Ergonomic Handles |
| Product Range | Workshop Range |
| Product Dimensions in mm | Depth 459mm Height 724mm Width 678mm |
| Replacement Spares To Suit This Product | 2.5mm Drawer Liner 5.0mm Top Eva Mat 90° Deg Lock & Key Key Blank (Set-4) Castors (2 x With Brakes) (2 x Without Brakes) 4" x 1-1/4" |
| Drawer Load Capacity | kg |