Wózek obsługowy 610x458x840mm Matlock MTL9853220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$562.08
Cena regularna:
$456.97
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek obsługowy 610x458x840mm Matlock MTL9853220K
Matlock MTL-985-3220K
MTL9853220K
SERVICE TROLLEY 3 FLAT SHELVES 610x458x840mm Matlock
MTL-985-3220K
SM.CK016,809,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wózek z trzema półkami
Wózek jest wykonany z bardzo mocnego polietylenu. Wykonany z materiału odpornego na działanie kwasów akumulatorowych, rozpuszczalników i środków do czyszczenia.
Wymiary gabarytowe (D x Sz x W): 610 x 458 x 840mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 24101511 |
| eCl@ss Code | 21070300 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | 9853220K |
| EAN13 Barcode | 5036140327962 |
| Number of Shelves | 3 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Depth | 840mm |
| Wysokość | 610mm |
| Długość | mm m metre |
| Load Capacity | 150kg |
| Numer produktu | GI341L |
| Typ produktu | Service Trolley |
| Waga | |
| Wheel Type | Fixed Castors Swivel Rubber Tyred Non-Marking Castors |
| Szerokość | 458mm |
| Średnica kółka | 100mm |
| Number of Wheels | 2 x Fixed 2 x Swivel With Brakes |
| Additional Features | 350mm Size Between Shelves Constructed From Non Conductive Material Unaffected By Battery Acid |
| Product Material | Plastic |
| Product Dimensions | Depth = 840 Height = 610 Width = 458mm |