Wózek składany platformowy 150kg Matlock MTL9853360K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
861,50 zł
Cena regularna:
700,41 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek składany platformowy 150kg Matlock MTL9853360K
Matlock MTL-985-3360K
MTL9853360K
FOLDING ALUMINIUM TROLLEY 150KG CAPACITY Matlock
MTL-985-3360K
SM.CK016,370,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wózek jest lekki, wykonany z aluminium. Doskonale nadaje się do załadunku samochodów dostawczych. Posiada dwa kółka zamocowane na stałe oraz 2 kółka samonastawne z możliwością obrotu o kąt 360°, gdzie promień skrętu wynosi 100 mm. Uchwyt jest teleskopowy z zakresem regulacji długości 670 – 956mm. Po złożeniu uzyskuje się płaską platformę na kółkach. Rozmiar podstawy: 500 x 415mm.
Nośność: 150kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140327979 |
| eCl@ss Code | 21070300 |
| Lifting Capacity | 150 kg |
| Supplier Part No. | 9853360K |
| UNSPSC Code | 24101511 |
| Waga | 8.00 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Silver |
| Depth | 725mm |
| Wysokość | 960mm |
| Długość | mm m metre |
| Load Capacity | 150kg |
| Numer produktu | GI001Y |
| Typ produktu | Folding Trolley |
| Waga | |
| Wheel Type | Fixed Castors Swivel Castors With Brake |
| Szerokość | 420mm |
| Średnica kółka | 100mm |
| Number of Wheels | 2 x Fixed 2 x Swivel With Brakes |
| Additional Features | Folds Flats For Easy Storage Lightweight Ideal For Delivery Vans Telescopic Handle |
| Product Material | Aluminium |
| Product Dimensions | Folded Height = 230 Folded Length = 570 Folded Width = 420 Open Height = 960 Open Length = 725 Open Width = 420mm |