Wybijak klinowy do wiertarek i frezarek ze stożkiem Morse'a 1 i 2 MT Kennedy KEN4829520K KEN-482-9520K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak klinowy do wiertarek i frezarek ze stożkiem Morse'a 1 i 2 MT Kennedy KEN4829520K KEN-482-9520K
Kennedy KEN-482-9520K
KEN4829520K
WYBIJAK KLINOWY 1 & 2 MT Kennedy
KEN-482-9520K
SM.CK016,11ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do uwolnienia tulei redukcyjnej bez uszkodzenia nasadki lub narzędzia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140108691 |
| eCl@ss Code | 21021106 |
| Supplier Part No. | 4829520K |
| To Release Morse Taper | 1 & 2 |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 80 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Inside Morse Taper | |
| Długość całkowita | mm |
| To Release Morse Taper | 1 & 2 |
| Waga | 80g |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | ISO 238 BS 1660 : 2 |
| Outside Size |