Wybijak szpilek hamulcowych 165mm x5,5mm Kennedy KEN5034910K KEN-503-4910K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak szpilek hamulcowych 165mm x5,5mm Kennedy KEN5034910K KEN-503-4910K PRO19
Kennedy KEN-503-4910K
Wybijak SZPILEK HAMULCOWYCH 165mmx5.5mm
KEN-503-4910K
Opis produktu
Wybijaki do usuwania szpilek zawleczek trzymających nakładki hamulcowe. Wybijak o średnicy 6mm posiada pilot celem naprowadzenia na otworowe kołki używane w układach hamulcowych samochodów GM/Opel. Długość całkowita: 165mm.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Średnica | 5.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140012158 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 145 |
| Waga całkowita | 0.092 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Supplier Part No. | 5034910K |
| UNSPSC Code | 27140000 |
| Waga elementu | 95 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 165 mm |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Brake Pin Punch |
| Waga | 95g |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Tool Only |
| Tool Material | Stal |
| Additional Features | Fits most vehicles |
KEN5034910K
WYBIJAK SZPILEK HAMULCOWYCH 165mmx5.5mm Kennedy
KEN-503-4910K
SM.CK016,34,4ZLNE
Narzędzia Cromwell