Wybijak zawleczek 100x3,2mm tulejowy 1/8" Kennedy KEN5182150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak zawleczek 100x3,2mm tulejowy 1/8" Kennedy KEN5182150K
Kennedy KEN-518-2150K
Wybijak TULEJOWY ZAWLECZEK 100x3.20mm (1/8")
KEN-518-2150K
Opis produktu
Do wybijania zawleczek, kołków z łączonych części, celem nowego mocowania. Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Chwyt radełkowany. Wykonan zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111271 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 5 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 0.03 |
| Szerokość całk./opak. | 5 |
| Point Diameter | 1/2" calowe |
| Point Diameter | 3.2mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5182150K
WYBIJAK TULEJOWY ZAWLECZEK 100x3.20mm (1/8") Kennedy
KEN-518-2150K
SM.CK016,12,7ZLNE
Narzędzia Cromwell