Wybijak zawleczek 100x3,4mm tulejowy 9/64" Kennedy KEN5182155K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak zawleczek 100x3,4mm tulejowy 9/64" Kennedy KEN5182155K
Kennedy KEN-518-2155K
Wybijak TULEJOWY ZAWLECZEK 100x3.40mm (9/64")
KEN-518-2155K
Opis produktu
Do wybijania zawleczek, kołków z łączonych części, celem nowego mocowania. Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Chwyt radełkowany. Wykonan zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111288 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 7 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 0.03 |
| Szerokość całk./opak. | 7 |
| Point Diameter | 3.4mm |
| Point Diameter | 9/64" calowe |
| Nr produktu | 408 3.4x100mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5182155K
WYBIJAK TULEJOWY ZAWLECZEK 100x3.40mm (9/64") Kennedy
KEN-518-2155K
SM.CK016,12,7ZLNE
Narzędzia Cromwell