Wybijak zawleczek 115x5,5mm tulejowy 7/32" Kennedy KEN5182180K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak zawleczek 115x5,5mm tulejowy 7/32" Kennedy KEN5182180K
Kennedy KEN-518-2180K
Wybijak TULEJOWY ZAWLECZEK 115x5.5mm (7/32")
KEN-518-2180K
Opis produktu
Do wybijania zawleczek, kołków z łączonych części, celem nowego mocowania. Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Chwyt radełkowany. Wykonan zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111318 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 115 |
| Waga całkowita | 0.054 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Point Diameter | 5.5mm |
| Point Diameter | 7/2" calowe |
| Nr produktu | 408 5.5x115mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5182180K
WYBIJAK TULEJOWY ZAWLECZEK 115x5.5mm (7/32") Kennedy
KEN-518-2180K
SM.CK016,13,7ZLNE
Narzędzia Cromwell