Wybijak zawleczek 115x6,3mm tulejowy 1/4" Kennedy KEN5182190K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak zawleczek 115x6,3mm tulejowy 1/4" Kennedy KEN5182190K
Kennedy KEN-518-2190K
Wybijak TULEJOWY ZAWLECZEK 115x6.30mm (1/4")
KEN-518-2190K
Opis produktu
Do wybijania zawleczek, kołków z łączonych części, celem nowego mocowania. Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Chwyt radełkowany. Wykonan zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111325 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Długość całk./opak. | 100mm |
| Długość całk./opak. | 4" calowe |
| Point Diameter | 1/2" calowe |
| Point Diameter | 6.4mm |
| Nr produktu | 408 6.3x115mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 40g |
KEN5182190K
WYBIJAK TULEJOWY ZAWLECZEK 115x6.30mm (1/4") Kennedy
KEN-518-2190K
SM.CK016,13,7ZLNE
Narzędzia Cromwell