Wybijak zawleczek 150x4mm tulejowy 5/32" Kennedy KEN5182350K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak zawleczek 150x4mm tulejowy 5/32" Kennedy KEN5182350K
Kennedy KEN-518-2350K
Wybijak TULEJOWY ZAWLECZEK 150x4mm (5/32")
KEN-518-2350K
Opis produktu
Do wybijania zawleczek, kołków z łączonych części, celem nowego mocowania. Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Chwyt radełkowany. Wykonan zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111448 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 5 |
| Długość całk./opak. | 135 |
| Waga całkowita | 0.038 |
| Szerokość całk./opak. | 5 |
| Point Diameter | 4mm |
| Point Diameter | 5/3" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 60g |
KEN5182350K
WYBIJAK TULEJOWY ZAWLECZEK 150x4mm (5/32") Kennedy
KEN-518-2350K
SM.CK016,15,5ZLNE
Narzędzia Cromwell