Wybijak zawleczek 150x6,3mm tulejowy 1/4" Kennedy KEN5182380K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak zawleczek 150x6,3mm tulejowy 1/4" Kennedy KEN5182380K
Kennedy KEN-518-2380K
Wybijak TULEJOWY ZAWLECZEK 150x6.30mm (1/4")
KEN-518-2380K
Opis produktu
Do wybijania zawleczek, kołków z łączonych części, celem nowego mocowania. Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Chwyt radełkowany. Wykonan zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111479 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 145 |
| Waga całkowita | 0.068 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Point Diameter | 1/3" calowe |
| Point Diameter | 6.4mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 280g |
KEN5182380K
WYBIJAK TULEJOWY ZAWLECZEK 150x6.30mm (1/4") Kennedy
KEN-518-2380K
SM.CK016,15,5ZLNE
Narzędzia Cromwell