Wycinak 1.1/4" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181595K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
138,60 zł
Cena regularna:
112,68 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wycinak 1.1/4" z głowicą stożkową Kennedy KEN5181595K
Kennedy KEN-518-1595K
WYCINAK z głowica stożkowa 1.1/4"
KEN-518-1595K
Opis produktu
Budowa jarzmowa. Stosowane głównie do skóry. Przeznaczone do pracy na rozmaitych miękkich materiałach. Może być używane przy otworach i tworzenia gładkich dysków z ciętego materiału.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Dia. | 1 1/4" calowe |
| Cut Dia. | 32mm |
| Kod EAN13 | 5036140111080 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 175 |
| Waga całkowita | 0.515 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Nr produktu | KEN-518-1595K |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 420g |
KEN5181595K
WYCINAK Z GLOWICA STOZKOWA 1.1/4" Kennedy
KEN-518-1595K
SM.CK016,114,9ZLNE
Narzędzia Cromwell